imajbet tv Havale Harekâtları

Para yatırma harekâtları için İmajbet tv’in başını sürüklediği yurt dışı merkezli bahis siteleri, vasıtayı platformları kullanmaktadır. Ülkemizdeki anlamsız yasalar sebebi ile bankacılık harekâtları hem uzun devam ettir hem de güven vermemektedir. Bu gidişatları en süratli ve en emin biçimde aşabilmek için vasıtayı hizmetler devreye girmektedir.

Papara, Rocket Hisse, Envoy, Jeton Cüzdan, Süratli QR, Süratli Havale, ecoPayz, Hisse Adaleye, Hisse Giga gibi platformları kullanarak para yatırma harekâtlarını bitirebilirsiniz. Sitenin tanımladığı asgari para yatırma meblağı, 100 TL’dir. Maksimum limit ise uygulama cinsine göre farklılık göstermektedir. Havale operasyonu için para alınmasa da bankadan uygulamaya para yatırırken bir ölçü fiyat kesilmektedir. Bu fiyat, vasati olarak 3 ile 5 TL arasında değişmektedir.

Anında ve Güvenilir Havale

Havale yapma operasyonlarının öteki bir düzeyi de para çekme operasyonlarıdır. İmajbet tv, para çekme harekâtlarını olası olan en kısa müddette hakikatleştirir. Koşullar ve meblağ araştırıldıktan sonra en geç 48 saat içerisinde çekmek istediğiniz meblağ, vasıtayı platformlardaki hesabınıza uyumaktadır. Bu harekât için rastgele bir fiyat arz edilmemektedir.